| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از گلزار شهدای بهشت زهرا(س)آغاز به کار کرد
Created by ravabet1 on 28/11/2018 11:49:43 ق.ظشانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از 6 تا 10 آذرماه در دو بخش صحنه‌ ای و خیابانی در تهران برگزار می‌ شود.


شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از گلزار شهدای بهشت زهرا(س)آغاز به کار کرد

شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از 6 تا 10 آذرماه در دو بخش صحنه‌ ای و خیابانی در تهران برگزار می‌ شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، آثار این جشنواره در مجموعه تئاتر شهر، تالار مولوی، تالار حافظ، تالار هنر، تماشاخانه سرو، خانه هنرمندان، تالار بوستان و گلستان کانون پرورش فکری و فرهنگسرای گلستان به صحنه خواهند رفت.
امیر نصیربیگی رئیس سازمان بسیج هنرمندان و دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی به همراه جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر، شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت را روز سه شنبه با حضور در حرم مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران و تجدید میثاق با آرمان های امام و شهدا و اجرای مراسم دمامه زنی در قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) آغاز کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام شهدا با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق کردند. هنرمندان ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشتند.
دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در این آیین معنوی با اعلام اینکه این جشنواره رسما کار خود را در جوار قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به عنوان اسطوره‌های مقاومت و ایثار آغاز کرد، گفت: امیدوارم نگاه و اندیشه‌های شهدا و امام راحل را سرلوحه کار و برنامه‌ های خود قرار دهیم.

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید