| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

سعید خال در جمع اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س): بسیجی فداکار و اهل گذشت است
Created by ravabet1 on 01/12/2018 11:16:50 ق.ظ


اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، معاونین و مدیران سازمان دیدار کردند.


سعید خال در جمع اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س):
بسیجی فداکار و اهل گذشت است

اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، معاونین و مدیران سازمان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این دیدار سعید خال ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و تقارن آن با هفته وحدت از عملکرد اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) تقدیر کرد و گفت: تعاریف و تعابیر متعددی نسبت به بسیج گفته شده است ولی زیباترین عبارت از نظر بنده این عبارت است؛"بسیج مدرسه عشق است".
وی افزود: این یعنی بسیج مکتبی است که سر منشأ آن عشق است و میراثی گرانبها از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام(ره) که به واقع  شجره طیبه و مدرسه عشق است.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: بسیجی کسی است که کمتر حرف می زند و بیشتر کار می کند، درون و برونش یکی است، راز دار مردم و پوشاننده عیب دیگران است، بسیجی اهل بخشش و صداقت است و عاشق کار و فعالیتی است که به او سپرده شده است.
سعید خال ادامه داد: معنا کردن عشق بسیار دشوار است و معانی متعددی از این واژه شنیده و فهمیده می شود ولی آنچه مسلم است عشق با خودخواهی در تضاد و با فدا کاری مساوی است.
شهردار حرم مطهر امام راحل افزود: بسیجی یعنی از خدمان شروع کنیم و به خودمان نگاه کنیم و اول خود را اصلاح کنیم، تکریم شهروندان، ارائه خدمات به بهترین نحو و وجدان کاری وظیفه بسیجی است.
در انتهای این دیدار مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، معاونین و مدیران از اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) تقدیر و تشکر کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید