| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

به مناسبت هفته اطلاع رسانی و روز جهانی ایدز در بهشت زهرا(س) برگزار شد: جلسه آموزشی با موضوع شناخت بیماری ایدز
Created by ravabet1 on 05/12/2018 02:27:36 ب.ظ


جلسه آموزشی و اطلاع رسانی در مورد بیماری ایدز در حسینیه عطر یاس سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.


به مناسبت هفته اطلاع رسانی و روز جهانی ایدز در بهشت زهرا(س) برگزار شد:

جلسه آموزشی با موضوع شناخت بیماری ایدز

 
جلسه آموزشی و اطلاع رسانی در مورد بیماری ایدز در حسینیه عطر یاس سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، به مناسبت هفته اطلاع رساني و روز جهاني ايدز باهدف ارتقاء سطح آگاهي، توانمندي و سلامت مديران، كاركنان و پيمانكاران جلسه آموزشی و اطلاع رسانی با شعار سلامتی حقی برای همه با سخنرانی دكتر سجادي پور دكتراي اپيدميولوژي و سرپرست مركز مشاوره بيمارستان امام خميني به همت معاونت هماهنگی و برنامه ریزی سازمان بهشت زهرا(س) با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران(مرکز بهداشت جنوب تهران) برگزار شد.
در این جلسه سجادی پور با تأکید بر اهمیت بیماری، راههای انتقال و پیشگیری از ابتلاء به بیماری ایدز و اهمیت حفظ بهداشت فردی گفت: به دلیل اهمیت این بیماری واگیردار، هر ساله اول دسامبر بنام روز جهانی مبارزه با ایدز نامگذاری شده است. سازمان جهانی بهداشت در روز جهانی ایدز با شعار "دسترسی به آموزش، پیشگیری، مراقبت و درمان ایدز حق هر انسان است" فعالیت بسیار گسترده ای را شروع کرده است. دهم آذر مصادف با اول دسامبر بهانه خوبی برای شناسایی بیشتر بیماری کشنده ایدز به همگان است. از اینرو به گفته کارشناسان، مشارکت در اطلاع رسانی، گسترش خدمات پیشگیری و درمان و پرهیز از تبعیض تا حدود زیادی در شناسایی و درمان مبتلایان به بیماری ایدز و کنترل ویروس HIV موثر می باشد.
گفتنی است پس از پايان سخنراني تست رايگان HIV و مشاوره در خصوص اين بيماري برای پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در اورژانس واقع در مجتمع عروجيان توسط كارشناسان مركز بهداشت انجام شد.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید