پرش به محتوای اصلی
07/20/2019 - شنبه 29 تير 1398

مراسم ترتیل خوانی پنجمین روز ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور رییس شورای شهر تهران برگزار شد

1398/2/21 796 بهشت زهرا rating
image
مراسم ترتیل خوانی پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور مهندس هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

مراسم ترتیل خوانی پنجمین روز ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)
با حضور رییس شورای شهر تهران برگزار شد

مراسم ترتیل خوانی پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور مهندس هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، مهندس هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران امروز شنبه 21 اردیبهشت ماه مصادف با پنجمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور در مراسم ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در کنار پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل به تلاوت آیات کلام الله مجید پرداخت.
مهندس هاشمی در حاشیه این مراسم با اشاره راهپیمایی با شکوه مردم بعد از نماز جمعه تهران گفت: شکست ترامپ در سایه اتحاد مسئولان و همدلی مردم است و اتحاد مردم و مسئولان می تواند آینده این کشور را به بهترین شکل رقم بزند.
رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تصریح کرد: مردم و مسئولان هميشه در كنار هم در صحنه‌های مختلف حضور داشته‌اند و این اتحاد بهترین و مهمترين راهكار براي عبور از مشكلات و چالش هاي موجود كشور است.
گفتنی است ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان هر روز صبح ساعت 45/7 تا 9 صبح در حرم نورانی حضرت امام خمینی(ره) برگزار می شود.


 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید