پرش به محتوای اصلی
10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی در جمع پرسنل بهشت زهرا(س): بهشت زهرا(س) به نماد خدمت رسانی تبدیل شده است

1398/4/4 1341 بهشت زهرا rating
image

     حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ادیب یزدی در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س): بهشت زهرا(س) به نماد خدمت رسانی تبدیل شده است و همه دلسوزان به بهشت زهرا(س) و خدمات ارزشمندی که به مردم ارائه می کند، ارادت دارند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی  در جمع پرسنل بهشت زهرا(س):
بهشت زهرا(س) به نماد خدمت رسانی تبدیل شده است

 

      حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ادیب یزدی در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س): بهشت زهرا(س) به نماد خدمت رسانی تبدیل شده است و همه دلسوزان به بهشت زهرا(س) و خدمات ارزشمندی که به مردم ارائه می کند، ارادت دارند.
  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی ضمن بازدید از مجتمع عروجیان و خدمات رسانی به شهروندان تهرانی با حضور در جمع پرسنل  سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه عطر یاس مجتمع عروجیان به جایگاه و عظمت سازمان بهشت زهرا(س) و خدمات آن به مسلمین اشاره کرد و گفت: جایگاه و منزلت سازمان بهشت زهرا(س) برکسی پوشیده نیست و خدماتی که شما به مردم کشور ارائه میکنید از جمله کارهای معنوی و جزء واجبات شرعی است که برگردن همه مسلمین است و شما عزیزان این کار مقدس را به بهترین نحو ممکن و با نظم و انضباط بسیار خوبی انجام میدهید.
حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی در ادامه تصریح کرد:  امروزه به واسطه خدمت صادقانه به مسلمین و تدفین متوفیات در این مکان و همچنین انضباط خاصی که در بهشت زهرا(س) حاکم است، این مکان مقدس را مورد تکریم و توجه همه قرار داده است و اگر مسئولین و مدیران اهمیت کار در بهشت زهرا(س) را می دانستند و از ظرفیت های بهشت زهرا(س) برای فرهنگ سازی مطلع بودند، توجه بیشتری به این مکان ویژه داشتند.
  وی افزود: ظرفیت معنوی سازمان بهشت زهرا(س) و حضور شهروندان داغدار و آحاد مردم در این مکان که همواره انسان را به سوی معنویت و خداشناسی و مرگ آگاهی هدایت و راهبری می کند، نباید نادیده گرفته شود و یا به آن کم توجهی شود .
حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی ادامه داد: بهشت زهرا(س) به واسطه حضور حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر که هر کدام آنها می توانند جماعتی را شفاعت کنند و موجب رحمت ملتی شوند، دری است از درهای بهشت که در روی زمین وجود دارد.

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید