پرش به محتوای اصلی
10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

بازدید 4 ساعته سردار حسن زاده از بهشت زهرا(س): مدل خدمات رسانی و مدیریتی بهشت زهرا(س) الگویی قابل تبیین است

1398/4/18 1160 بهشت زهرا rating
image
سردار حسن زاده پس از بازدید 4 ساعته از سازمان بهشت زهرا(س) و نحوه خدمات رسانی به شهروندان گفت: مدل خدمات رسانی و مدیریتی بهشت زهرا(س) قابل تبیین و الگو برداری برای سایر دستگاه ها و نهادها می باشد.

بازدید 4 ساعته سردار حسن زاده از بهشت زهرا(س):
مدل خدمات رسانی و مدیریتی بهشت زهرا(س) الگویی قابل تبیین است

 

  سردار حسن زاده پس از بازدید 4 ساعته از سازمان بهشت زهرا(س) و نحوه خدمات رسانی به شهروندان گفت: مدل خدمات رسانی و مدیریتی بهشت زهرا(س) قابل تبیین و الگو برداری برای سایر دستگاه ها و نهادها می باشد.
  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سردار حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران به همراه معاونین فرهنگی و اجتماعی و همچنین جمعی از پاسداران سپاه سیدالشهدا(ع) از روند خدمات رسانی به شهروندان در بخش های مختلف سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد و سپس با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی فرهنگی، فعالیت ایستگا ههای صلواتی و همچنین تکریم خانواده معظم شهدا قرار گرفت.
   در ادامه این دیدار دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارشی از اقدامات صورت گرفته در جهت خدمت رسانی به مراجعه کنندگان و تکریم خانواده های معظم شهدا در سازمان بهشت زهرا(س) که سازمانی بدون تعطیلی و وظیفه انجام یک واجب شرعی را برعهده دارد، ارائه کرد.
  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران تصریح کرد: در سال های اخیر با توجه به گسترش و پیشرفت شهر تهران چه به لحاظ جمعیتی و چه به لحاظ جغرافیایی کمتر سازمانی توانسته به موازات این بزرگی خدمات و فعالیت خود را گسترش دهد و سازمان بهشت زهرا(س) جزو سازمان های پیشرو در جهت به روز رسانی و تطبیق پذیری با توجه به پیشرفت و گسترش شهرتهران می باشد.
  سردار حسن زاده در ادامه گفت: خدمات رسانی در بهشت زهرا(س) در همه ابعاد به ویژه خدمات مجتمع عروجیان، مباشرین و همچنین تعامل و خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا در کل کشور باید به صورت یک مدل مدیریتی تبیین شود و سایر دستگاه ها و نهاد ها از نحوه خدمات رسانی سازمان  بهشت زهرا(س) با توجه به خصوصیات و شاخصه های آن الگو برداری کنند.
 حسن زاده افزود: سازمان بهشت زهرا(س) ویژه گی های متعددی دارد. مدیریت مستقل و کارآمد، خودکفایی در عین پاسخگویی، ارائه خدمات فرهنگی گوناگون، مدیریت خلاق و به روز شده و جمعی از ویژگی های مدیریتی که در ذات خدمات رسانی این سازمان نهفته است.


 

 

 

 


 

 

 


 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید