پرش به محتوای اصلی
12/10/2019 - سه شنبه 19 آذر 1398

خبرنگاران و اصحاب رسانه ری با شهدای رسانه تجدید میثاق کردند

1398/5/22 875 بهشت زهرا rating
image

  خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ری و سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)  و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور بر سر مزار شهید آوینی با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

خبرنگاران و اصحاب رسانه ری با شهدای رسانه تجدید میثاق کردند

  خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ری و سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)  و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور بر سر مزار شهید آوینی با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
 به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)،  همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار، به همت بسیج رسانه شهرری، خبرنگاران و اصحاب رسانه ری به همراه سعید خال مدیر سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) بر سر مزار شهید مرتضی آوینی در قطعه 29  گلزار شهدای بهشت زهرا(س) حضور یافتند و با قرائت فاتحه و نثار گل، یاد و خاطره شهید آوینی، شهید صارمی و شهدای خبرنگار را گرامی داشتند.
سعید خال مدیر سازمان بهشت زهرا(س) طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: در جوار قبور شهدای گلگون کفن روز بزرگداشت خبرنگار را به تمامی فعالان رسانه تبریک  می¬گویم.
وی افزود: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند و حرفه خبرنگاری مصداق بارز ازخودگذشتگی، ایثار، تلاش و عشق است و اگر عشق نباشد خبرنگاری معنا ندارد.
شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) تصریح کرد: کسی که حرفه خبرنگاری را انتخاب می کند واقعا که درد مردم را منعکس می کند و مسئولیت پذیر است.
مصطفی علی اکبری مسئول بسیج رسانه شهرری نیز در بخشی از این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: روز خبرنگار، روز گرامیداشت انسان‌هایی است که در دستیابی به حق و حقیقت از هیچ کوششی فروگزار نمی‌کنند و در مسیر آفرینندگی و خلق آگاهی، شور و شعور گام می‌نهند و گاه در مسیر انجام رسالت خود فدا می‌شوند.
وی افزود: اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به همه خبرنگاران و روزنامه نگاران و اهالی رسانه، از تلاش و همت این عزیزان در ایفای نقش حرفه‌ای‌شان جهت انعکاس اخبار و رویداد‌ها تشکر و قدردانی نموده و سربلندی و توفیق همگان را از ایزد منان مسئلت دارم.
علی اکبری ادامه داد: رسالت یک خبرنگار جست وجوی حق و بیان حقیقت است و از همین جهت است که به مذاق آنان که در اتاق های تاریک کار می کنند نور حق خوش نمی آید.
مسئول بسیج رسانه شهرری تصریح کرد: بی‌تردید خبرنگاران شایسته و زحمتکش در همه موقعیت‌ها و وضعیت کشور رسالت حرفه‌ای و تعهد اخلاقی خود را با وجود همه مشکلات به انجام رسانده‌اند که باید زحمات آن‌ها را ارج نهاد و از خدماتشان صمیمانه قدردانی نمود.
گفتنی است، سید مرتضی آوینی مستندساز و روزنامه‌نگار حوزه فرهنگی اهل شهرری بود که در منطقه فکه به شهادت رسید. 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.