پرش به محتوای اصلی
09/19/2019 - پنجشنبه 28 شهريور 1398

همایش "احلی من العسل"در حرم مطهر حضرت امام(ره) برگزار شد

1398/6/16 604 بهشت زهرا rating
image

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) در روز شنبه 16 شهریور ماه مصادف با هفتم ماه محرم همایش "احلی من العسل" با هدف تجدید میثاق با  نوجوان شهید کربلا، حضرت قاسم بن الحسن(ع) همزمان با سراسر کشور با حضور پنج هزار نفر از دانش آموزان ولایتمدار و عاشورایی استان تهران در حرم مطهرحضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

همایش "احلی من العسل"در حرم مطهر حضرت امام(ره) برگزار شد

 

 

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) در روز شنبه 16 شهریور ماه مصادف با هفتم ماه محرم همایش "احلی من العسل" با هدف تجدید میثاق با  نوجوان شهید کربلا، حضرت قاسم بن الحسن(ع) همزمان با سراسر کشور با حضور پنج هزار نفر از دانش آموزان ولایتمدار و عاشورایی استان تهران در حرم مطهرحضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.
    در این همایش معنوی مداحان و ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دررثای رشادتهای حضرت قاسم بن الحسن(ع) مدیحه سرایی نموده و حاضرین نیز به سوگواری و سینه زنی پرداختند و در قسمت های مختلف مراسم دانش آموزان و گروه های دانش آموزی به اجرای برنامه پرداختند.
  شایان ذکر است، عبارت «احلی من العسل» پاسخ حضرت قاسم بن الحسن(ع) در شب عاشورا به عموی بزرگوارش، حضرت سیدالشهدا(ع) است که پرسیدند: مرگ در نزد تو چگونه است و این نوجوان 13 ساله در جواب گفت،مرگ در نزد من، شیرین تر از عسل (احلی من العسل) است.
  این مراسم باشکوه به صورت زنده و مستقیم از شبکه سراسری سیما پخش شد.

 

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید