پرش به محتوای اصلی
10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرکز کنترل ترافیک سازمان بهشت زهرا(س): راه اندازی و توسعه این مرکز تبلور شعار پلیس هوشمند است

1398/7/13 197 بهشت زهرا rating
image

در اولین روز از هفته نیروی انتظامی سردار اشتری فرمانده ناجا با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی از مزکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرکز کنترل ترافیک سازمان بهشت زهرا(س):
راه اندازی و توسعه این مرکز تبلور شعار پلیس هوشمند است

 

در اولین روز از هفته نیروی انتظامی سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی از مزکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در ابتدای این بازدید سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) توضیحاتی در خصوص وسعت و اهمیت نظارت تصویری در محوطه 580 هکتاری سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد و گفت: تجربه موفق و همکاری نزدیک سازمان بهشت زهرا(س) و نیروی انتظامی در کنترل امنیت برای شهروندان در پنج شنبه و جمعه پایان سال لزوم توسعه این مرکز را بیش از گذشته تاکیید می کند.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در خصوص طرح هایی در زمینه هوشمند سازی از قبیل نظارت تصویری، دوربین های تردد شمار و توسعه مرکز کنترل ترافیک و طرح های جهت خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان توضیحاتی ارائه کرد.
سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در ادامه گفت: با همکاری سازمان بهشت زهرا(س) و نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران شهروندان وخانواده های معظم شهدا برای زیارت این مکان مقدس در امنیت کامل هستند.
اشتری توسعه مرکز کنترل ترافیک سازمان بهشت زهرا(س) را تبلور شعار پلیس هوشمند دانست وتوضیح داد: با همکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، تمام دوربین‌های ترافیکی سطح شهر تهران در اختیار سازمان بهشت زهرا(س) قرار گرفته است و در روز‌های پیک ترافیک، قابلیت کنترل محور‌های منتهی به بهشت زهرا(س) توسط همکارانمان وجود دارد.


    

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید