پرش به محتوای اصلی
10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

سعید خال شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) خبر داد: همایش سه سالگان حسینی در حرم مطهر امام راحل برگزار شد

1398/7/14 197 بهشت زهرا rating
image

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش سه سالگان حسینی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور شهروندان و علاقه مندان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و اهل بیت برگزار شد.

 سعید خال شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) خبر داد:
همایش سه سالگان حسینی در حرم مطهر امام راحل برگزار شد

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش سه سالگان حسینی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور شهروندان و علاقه مندان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و اهل بیت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، این همایش هر ساله به یاد شهادت مظلومانه حضرت رقیه(س)، دختر سه ساله‌ی اباعبدالله الحسین(ع) در پنجم ماه صفر همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
سعید خال شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در خصوص هدف از برگزاری این همایش گفت: این همایش با هدف بزرگداشت نام آور سه ساله ای برگزار می شود که با وجود سن کم درس زندگی را برای زنده نگه داشت نام دین به همه انسان ها داد.
وی خاطر نشان کرد: حضرت رقیه(س) به یکی از اسناد مظلومیت اهل بیت عصمت و طهارت در قیام عاشوراست و این همایش با هدف آشنایی کودکان با واقعه کربلا برگزار می شود.
مدیحه‌سرایی نوگلان حسيني، اجراي دکلمه و قطعات ادبي،اجراي برنامه توسط حجت الاسلام راستگو و ارائه مشاوره کودک برای مادران از جمله برنامه هاي اين همايش بود.
برگزاري همایش سه ساله‌های حسینی از سال ۹۳ به همت هیئت رزمندگان اسلام و سازمان بسیج مستضعفین آغاز شده و در حدود سه سال است که سازمان‌های بهزیستی، شهرداری تهران، شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، ناجا، راهنمایی و رانندگی، سازمان اوقاف رسانه ملی و نهاد‌های دولتی و مردمی دیگر در برگزاری این امر مهم همکاری می کنند.

 

 

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید