پرش به محتوای اصلی
12/10/2019 - سه شنبه 19 آذر 1398

سعید خال در پنجمین نشست کمیته آرامستان های کلانشهرهای کشور: بهشت زهرا(س) آماده انتقال تجربیات خود به سایر آرامستان های کشور است

1398/8/28 293 بهشت زهرا rating
image

پنجمین نشست کمیته آرامستان های کلانشهرهای کشور در روز دوشنبه 27 آبان ماه 98 در شهر قم به میزبانی سازمان آرامستان های این شهر برگزار شد.

سعید خال در پنجمین نشست کمیته آرامستان های کلانشهرهای کشور:
بهشت زهرا(س) آماده انتقال تجربیات خود به سایر آرامستان های کشور است

پنجمین نشست کمیته آرامستان های کلانشهرهای کشور در روز دوشنبه 27 آبان ماه 98 در شهر قم به میزبانی سازمان آرامستان های این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه معاونین و مدیران با حضور در این نشست تخصصی در خصوص تجربیات موفق سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در حوزه های خدمات رسانی به شهروندان، مجتمع عروجیان، طرح مباشر، هوشمندسازی و .... توضیحاتی ارائه کرد.
سعید خال گفت: طرح مباشر تجربه ای موفق در سطح کشور است و می تواند نمونه ای الگو برای سایر آرامستان ها و سازمان هایی خدمات رسان باشد.
وی ضمن  اشاره به تجربه سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بهینه مصرف انرژی، هوشمندسازی و بهره مندی از توان نیروهای متخصص این قبیل اقدامات را باعث بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان، کاهش سرانه توقف شهروندان، سرعت بیشتر در خدمات رسانی  و کاهش مصرف سوخت و هزینه ها بیان کرد.

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.