پرش به محتوای اصلی
12/10/2019 - سه شنبه 19 آذر 1398

در هفته بسیج و با شعار چهل سال خدمت و ایثار صورت گرفت: گردهمایی بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س) با حضور مدیر عامل

1398/9/4 350 بهشت زهرا rating
image

اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، معاونین و مدیران سازمان بهشت زهرا(س) دیدار کردند.

در هفته بسیج و با شعار چهل سال خدمت و ایثار صورت گرفت:
گردهمایی بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س) با حضور مدیر عامل

اعضای شورای بسیج سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، معاونین و مدیران سازمان بهشت زهرا(س) دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این دیدار سعید خال ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج ، چهل سال بیداری و جهاد گفت: 40 سال پیش فرمان تشکیل بسیج توسط حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران صادر شد و در طول این سال ها بسیج همواره نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام داشته است و مظهر اقتدار، ایثارو از خود گذشتگی در مقاطع مختلف بوده است.
شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) افزود: این یعنی بسیج مکتبی است که سر منشأ آن عشق است و میراثی گرانبها از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام(ره) که به واقع  شجره طیبه و درخت ریشه دار انقلاب است.
سعید خال،مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: جوانان و نوجوانان شجاع و دلاور بسیجی در جای جای این کشور پهناوربا عشق و ایستادگی همواره در هر سنگری که لازم است با جهاد در راه خدا در صف اول ایستده اند و از آرمان های حضرت امام(ره) و انقلاب حمایت می کنند.
سعید خال ادامه داد: گلزار شهدا و مزار مطهر شهدا گرانقدر انقلاب و نظام و همچنین حرم مطهر امام خمینی(ره) این مکان مقدس را به جایگاهی ویژه و معنوی تبدیل کرده است .امروز بهشت زهرا(س) در جامعه به عنوان قطب فرهنگی و سازمانی خدمات رسان در بین مردم و شهروندان شناخته میشود و این با کار و تلاش بسیجی و شبانه روزی شما پرسنل شریف محقق شده است.
در انتهای این دیدار مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، معاونین و مدیران از اعضای شورای بسیج و 50 نفر از اعضای پایگاه بسیج خواهران و برادران سازمان بهشت زهرا(س) با حضور در گلزار شهدا با آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.


 

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.