پرش به محتوای اصلی
01/23/2021 - شنبه 4 بهمن 1399

هم اندیشی اداره کل محیط زیست شهرداری تهران با سازمان بهشت زهرا(س)/ مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران: بهشت زهرا(س) در شناخت ابعاد مختلف بحران کرونا حساب شده عمل کرد

1399/7/5 317 بهشت زهرا rating
image

شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه معاونین با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از بخش های مختلف و تحولات صورت گرفته در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.


هم اندیشی اداره کل محیط زیست شهرداری تهران با سازمان بهشت زهرا(س)/
مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران:
بهشت زهرا(س) در شناخت ابعاد مختلف بحران کرونا حساب شده عمل کرد

 

  شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه معاونین با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از بخش های مختلف و تحولات صورت گرفته در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارش جامعی در خصوص اقدامات زیست محیطی صورت گرفته سال های اخیر در برنامه های مدیریتی سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در بحران کرونا ارائه کرد.
سعید خال با اشاره به تمرکز و سرمایه گذاری سازمان بهشت زهرا(س) بر تولید انرژی های پاک و کم هزینه گفت: ما آمادگی داریم تا در خصوص تولید و مصرف انرژی های پاک و تجدید پذیر با هدف توسعه پایدار و حفظ محیط زیست با اداره کل محیط زیست شهرداری تهران همکاری های گسترده ای داشته باشیم.
شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران پس از هم اندیشی و تبادل نظر در موارد مشترک ضمن تقدیر از اقدامات مدیرتی و بهداشتی سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا با اشاره به دستورالعمل های سازمان جهانی بهداشت گفت: از ویژگی های بیماری کرونا ناشناختگی ، غیر قابل پیش بینی و مبهم بودن آینده آن است .
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا در حوزه های زیست محیطی ، بهداشتی و مراقبتی با درایت و حساب شده عمل کرده و از سازمان های پیشرو در شناخت ابعاد بحران بوده و در مقایسه با دیگر کشورهای جهان بسیار موفق عمل کرده است.
انصاری با اشاره به عملکرد و ماهیت ذاتی بهشت زهرا(س) که سازمانی خدمات رسان به شهروندان است و روحیه بالایی در همدلی و همکاری در موضوعات مختلف از خود بروز و ظهور میدهد ، گفت : هر دو طرف آمادگی لازم در جهت گسترش فعالیت ها در حوزه مدیریت منابع انرژی و تحول به سمت و سوی توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست را دارند و اداره کل محیط زیست شهرداری تهران آمادگی دارد در موارد مربوط به بهینه سازی مصرف انرژی و توسعه پایدار با سازمان بهشت زهرا(س) همکاری های دو جانبه خود را گسترش دهد.

گفتنی است  انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از مرکز مانیتورینگ، پژوهشکده و کتابخانه تخصصی، تصفیه خانه آب مجتمع عروجیان و سالن های تطهیر بازدید کردند.