پرش به محتوای اصلی
05/11/2021 - سه شنبه 21 ارديبهشت 1400

هم انديشي و گردهمايي مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور با حضور مدير عامل سازمان بهشت زهراي تهران در شهر آمل سعید خال مدیرعامل آرامستان پایتخت: سازمان بهشت زهراي تهران در بحران كرونا در كنار پرسنل شريف و زحمتكش همه آرامستانهاي كشور خواهد بود

1399/8/7 244 بهشت زهرا rating
image

جلسه اتحاديه مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان  کلانشهرهای کشور برگزار شد.

هم انديشي و گردهمايي مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور با حضور  مدير عامل سازمان بهشت زهراي تهران در شهر آمل
سعید خال مدیرعامل آرامستان پایتخت:
سازمان بهشت زهراي تهران در بحران كرونا در كنار پرسنل شريف و زحمتكش همه آرامستانهاي كشور خواهد بود

جلسه اتحاديه مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان  کلانشهرهای کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این جلسه که با حضور مديران عامل آرامستانهاي مشهد ، اردبيل، اروميه، آمل، اسلامشهر ، شهر قدس ، البرز،  ساوه و خوی برگزار شد، در خصوص آخرين تمهيدات و اقدامات و پيشگيريهاي لازم در بحران كرونا بحث و تبادل نظر شد.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه با اشاره به اهمیت همکاری مردم در مدیریت بحران گفت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.
 مديرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها، گفت:توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها  بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.
وی با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می شود. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب میکنید.
وی با اشاره به اینکه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند، خاطر نشان کرد: تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا(س)  روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حداکثری خانواده ها انجام میشود.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد:  بهشت زهرا(س) به لحاظ معنوي و مادي در كنار ساير آرامستانهاي كشور در بحران كرونا خواهد بود و آماده كمك و ارايه مشاوره لازم به ساير آرامستانها خواهد بود.