پرش به محتوای اصلی
01/23/2021 - شنبه 4 بهمن 1399

بازدید سرزده مدیر کل حوزه شهردار از بهشت زهرا(س) سازمان بهشت زهرا(س) با روحیه بسیجی در ایام کرونا کارهای بزرگ انجام داد/ قدردانی کاظمی از تلاش کارکنان بهشت زهرا(س) در دوران بحران کرونا

1399/9/5 143 بهشت زهرا rating
image

   مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران صبح امروز(چهارشنبه 5 آذر) به صورت سرزده از سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این سازمان در ایام کرونا با اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا(س) نیز دیدار کرد.

بازدید سرزده مدیر کل حوزه شهردار از بهشت زهرا(س)
سازمان بهشت زهرا(س) با روحیه بسیجی در ایام کرونا کارهای بزرگ انجام داد/
قدردانی کاظمی از تلاش کارکنان بهشت زهرا(س) در دوران بحران کرونا

 

   مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران صبح امروز(چهارشنبه 5 آذر) به صورت سرزده از سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این سازمان در ایام کرونا با اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا(س) نیز دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در دیدار سرزده مصطفی کاظمی از سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال، مدیرعامل این سازمان، فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام این سازمان  نیز حضور داشتند.
کاظمی در این دیدار که در سالن جلسات گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: توفیق شد با حضور سر زده در این مکان مقدس یاد و نام شهدای گرانقدر را گرامی بداریم.
او با بیان اینکه برای قدردانی از کارکنان و تلاشگران سازمان بهشت زهرا(س) در این مکان حاضر شده است، افزود: از تلاش بی وقفه شما در سازمان در دوران بحران کرونا قدردانی می کنم و می دانم بسیاری از این تلاش ها نیز از سوی بسیجیان انجام شده است. حضور اتفاقی من در جمع بسیجیان موضوع مبارکی است ، و همینجا سلام شهردار تهران و خداقوت او را به شما انتقال می دهم.
کاظمی به ذکر خاطره ای از ایام جوانی پرداخت و گفت که در روزهایی که برای اولین بار بسیج در محل زندگی اش تشکیل شده جزو اولین کسانی بوده است که به بسیج ملحق شده و عضو بسیج بوده است.
او به ویژگی های بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج مردمی ترین پایگاه است به این مفهوم که یکی از ارگان های کشور جمهوری اسلامی که ریشه و اساس آن مردمی بودن است. دومین ویژگی بسیج خلوص و صفا و صمیمیت بسیجیان است. سومین ویژگی بسیجیان این است که کمترین چشم داشت را در حوزه مالی دارند. بی ادعا کارهای بزرگ انجام می دهند و کارهای بزرگ را پیش می برند. چهارمین ویژگی آنها نیز اخلاق مداری بسیج است.
کاظمی گفت:  به طور کلی این چهار ویژگی دست به دست هم می دهد تا ظرفیت نامحدودی برای بسیج ایجاد کند که با عنایت پروردگار در عرصه های سازندگی و حفظ و صیانت از امنیت ایستادگی و پایمردی کنند.
او ادامه داد: سازمان بهشت زهرا(س) که سازمانی است که در جوار امام(ره) و شهدای گرانقدر قرار گرفته از همین روحیه بسیجی که شهدای ما داشته اند استفاده کرده و ملاحظه می کنید که در بحران کرونا با همین روحیه بسیجی کارهای بزرگی انجام داد و افتخار آفرینی کند.
کاظمی گفت: امروز آمده ام که از شما تشکر کنم و سلام شهردار تهران را به شما برسانم و خداقوت بگویم.
در ابتدای این دیدار که به دلیل شرایط کرونا در زمان کوتاه و با حفظ پروتکل های بهداشتی انجام شد، سعید خال گزارش کوتاهی در مورد کرونا و وضعیت سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد.
 در پایان مراسم نیز مدیر کل دفتر شهردار از تعدادی از بسیجیان نمونه سازمان بهشت زهرا(س) تقدیر کرد.