پرش به محتوای اصلی
04/18/2021 - يكشنبه 29 فروردين 1400

با حضور مشاور شهردار تهران صورت گرفت: اعضای ستاد "خادم منتظر" سازمان بهشت زهرا(س) مشخص شدند

1399/12/23 131 بهشت زهرا rating
image

احکام ستاد "خادم منتظر" سازمان بهشت زهرا(س) با حضور سعیدصادقی مشاور شهردار تهران و رئیس ستاد "خادم منتظر" و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) اعطا شد.

با حضور مشاور شهردار تهران صورت گرفت:
اعضای  ستاد "خادم منتظر" سازمان بهشت زهرا(س) مشخص شدند

 احکام ستاد "خادم منتظر" سازمان بهشت زهرا(س) با حضور سعیدصادقی مشاور شهردار تهران و رئیس ستاد "خادم منتظر" و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه انسان نباید بر مسائل اجتماعی و آنچه در اطرافش می گذرد بی تفاوت باشد، تصریح کرد: انسان موجودی اجتماعی است به این مفهوم است که باید بر روی مسائلی که در اطرافش می گذرد حساس باشد و بتواند برای بهبود شرایط اجتماعی تلاش کند.
سعید خال افزود : طرح "خادم منتظر" به این مفهوم است که ما در آموزه های دینی خود به خادم بودن در جامعه انسانی و تلاش برای بهتر شدن شرایط مادی و معنوی  همنوعان خودمان هدایت شده ایم و برای ما این خیر خواهی و به دنبال نیکوکاری رفتن یک ارزش متعالی است.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن اشاره به مشارکت خوب بهشت زهرا(س) با سازمان ها و نهاد ها در حوزه موضوعات اجتماعی گفت: آمادگی داریم تا با همکاری و هم افزایی با نهاد ها و سازمان ها برای حمایت از کارهای خیرخواهانه و بهتر شدن وضعیت شهروندان در قالب طرح ستاد "خادم منتظر" مشارکت کنیم.
سعید صادقی مشاور شهردار تهران و رئیس ستاد "خادم منتظر" ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب سازمان بهشت زهرا(س) با این خصوص گفت: این ستاد برای کمک به نیازمندان و با رویکرد منطقه ای تشکیل شده است.
وی در تشریح تاریخچه ایجاد ستاد"خادم منتظر" افزود: این کار برای اولین بار در اربعین سال ۹۸ شروع شده و به جهت استقبال خوب مردم و تشکلهای مردمی تصمیم بر توسعه طرح گرفته شد.
رئیس ستاد "خادم منتظر" یادآور شد: سه کارگروه برای این امر توسعه و سایر فعالیت های داوطلبانه در این مدت تشکیل شده که اولین کار گروه ویژه "اربعین" بود.
مشاور شهردار تهران و رئیس ستاد "خادم منتظر" سپس به ایجاد کارگروه دیگری با عنوان کارگروه "فعالیت داوطلبانه" که با ایجاد سایتی که همه نهادها و سازمان های مورد نظربتوانند اطلاعات خود را در آن درج کنند، تشکیل که توسط سازمان فرهنگی مدیریت خواهد شد درتکمیل این امر نیز سامانه ای تحت عنوان "باشگاه داوطلبین" در سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران شگل گرفت .
وی خاطر نشان کرد: این کارگروه فعالیت های داوطلبانه را در سامانه ای ثبت و گردآوری می کند تا بتوان در همه فعالیت ها از حضور افراد داوطلب و تشکل های مردم نهاد بهره گیری کرد.
در پایان این جلسه احکام اعضای ستاد "خادم منتظر" سازمان بهشت زهرا(س) به آنان اعطا شد.