پرش به محتوای اصلی
04/18/2021 - يكشنبه 29 فروردين 1400

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) قدردانی کرد/ کاهش حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در بهشت زهرا(س)

1400/1/3 105 بهشت زهرا rating
image

سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور ناجا در آخرین پنجشنبه سال با حضور در بهشت زهرا(س) از عملکرد این سازمان در ایام کرونا و همچنین در آخرین پنجشنبه سال قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) قدردانی کرد/
کاهش حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در بهشت زهرا(س)


سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور ناجا در آخرین پنجشنبه سال با حضور در بهشت زهرا(س) از عملکرد مدیریت این سازمان در ایام کرونا و همچنین در آخرین پنجشنبه سال قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ویروس کرونا و مشکلات فراوانی که در طول سال ایجاد شده و افزایش حجم کار بهشت زهرا(س) بیان کرد: کارکنان بهشت زهرا(س) همواره در تمام شرایط نقش خود را به زیباترین شکل و وجه ایفا کردند و تلاش مضاعفی در کنار دست اندرکاران عرصه سلامت و امنیت انجام دادند. کارکنان بهشت زهرا(س) نقش بی بدیل در انجام وظیفه و ارائه خدمات به درگذشتگان کرونا داشتند.
وی با اشاره به پنجشبه و جمعه آخر سال ادامه داد: همکاران در پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر بخش ها مکلف شده اند که در کنترل عملیاتی راهنمایی و رانندگی قرار بگیرند و در سه روز پایان سال خدمات ارائه دهند.
سردار رحیمی اضافه کرد: خوشبختانه با توصیه های مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس مردم رعایت کرده اند و در مقایسه با سال های گذشته حضور کمتری در بهشت زهرا(س) داشته اند. به هر حال مکلف هستیم خدمات کامل و سرویس کامل انتظامی را پیش بینی کنیم و این اقدام انجام شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) سال پرمشغله ای را پشت سر گذاشته است و به خوبی از ایفای نقش خود برآمده است. پلس خودرا در کنار همه دستگاه ها و به خصوص در تهران در کنار شهرداری می داند.
سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) نیز گفت: بهشت زهرا(س) امروز یکپارچه سفید پوش و سبز پوش بود. خدمت رسانی به مردم امروز از سوی پلیس مقتدرانه و بی ریا و خالصانه بوده است.
گفتنی است مسعود حمزه ای، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران نیز در آخرین پنجشنبه سال با حضور سرزده به بهشت زهرا(س) از روند فعالیت ها بازدید کرد.