پرش به محتوای اصلی
10/16/2021 - شنبه 24 مهر 1400

دكتر عليرضا زاكاني شهردار تهران در ديدار و بازديد از مركز عروجيان بهشت زهرا : بهشت زهرا در بحران كرونا ايثار گرانه و جهاد گونه به مردم خدمت كرد / بهشت زهرا با ٥١ سال تجربه به الگويي براي ساير آرامستانها تبديل شده است

1400/7/3 141 بهشت زهرا rating
image

علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) گفت: امروز به جراُت می‌توان گفت سازمان بهشت زهرا(س) با بیش از ۵۱ سال تجربه اندوزی و خدمات رسانی به الگویی برای سایر آرامستان ها تبدیل شده است و کرونا باعث شد تا این حقیقت را که بهشت زهرا(س) الگو و مرجع سایر آرامستانهای کشور است را نمایان تر کند.

دكتر عليرضا زاكاني شهردار تهران در ديدار و بازديد از مركز عروجيان بهشت زهرا :
بهشت زهرا در بحران كرونا ايثار گرانه و جهاد گونه به مردم خدمت كرد /
بهشت زهرا با ٥١ سال تجربه به الگويي براي ساير آرامستانها تبديل شده است


علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) گفت: امروز به جراُت می‌توان گفت سازمان بهشت زهرا(س) با بیش از ۵۱ سال تجربه اندوزی و خدمات رسانی به الگویی برای سایر آرامستان ها تبدیل شده است و کرونا باعث شد تا این حقیقت را که بهشت زهرا(س) الگو و مرجع سایر آرامستانهای کشور است را نمایان تر کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، شهردار تهران پس از بازدید از سازمان بهشت زهرا(س)، مجتمع عروجیان و خدمات رسانی به مردم توسط این سازمان در بحران کرونا در جمع پرسنل سالن های تطهیر حضور پیدا کرد و با اشاره به اینکه برای ما افتخار است که بتوانیم به مردم خدمت کنیم و این خدمتی که انجام می‌دهیم در نهایت باعث این معنا شود که خداوند از ما رضایت پیدا کند، تصریح کرد: از تک تک عزیزانی که در سازمان بهشت زهرا(س) با جوهره جهادی از ابتدای بحران کرونا به مردم خالصانه خدمت  کردند. چه جهادگرانی که فتح باب کردند و چه عزیزان همکاران در سازمان بهشت زهرا(س) که ایثارگرانه به همنوعان خود خدمات رسانی کردند،‌ جای تقدیر و تشکر دارد.
وی ادامه داد: آن ابتدای کرونا را به یاد بیاوریم، در آن روزها ترس و خوف از این بیماری و سرایت آن همه گیر بود و در آن زمان ایستادن و خدمات رسانی به مردم ارزشی والا و بی پایان به شمار می‌رود.
زاکانی گفت: این موضوع که کار هر چقدر سخت تر و دشوار تر باشد و نیاز به تلاش گسترده تر داشته باشد تا به نتیجه مطلوب برسد، و اینکه ما هر چقدر عمق اخلاصمان و عمق اعتقادمان به سر منشاُ هستی بیشتر باشد، برکت و خیر بیشتری هم درونش نهفته است بر همگان ثابت شده و قابل انکار نیست.
این افتخار و ارزش از همان ابتدا نصیب کارکنان بهشت زهرا(س) شد که با تغسیل اموات کرونایی و تکریم خانواده های داغدار در بهشت زهرا(س) توانستید با رعایت همه موارد شرعی و بهداشتی تبدیل به الگوی خدمات رسانی شوید.
شهردار تهران با تجلیل از کارکنان بهشت زهرا(س) تاکید کرد: کار و خدماتی که کارکنان بهشت  زهرا(س) به مردم ارائه می کنند، خدماتی خاص و دشوار است و کار هر کسی نیست که در چنین شرایطی سخت و دشوار مانندکرونا ایثارگرانه و جهادگونه با ایستادگی مثال زدنی صحنه را خالی نکند و به همنوع خود خدمت کند.
شهردار تهران در ادامه از روند ساخت ساختمان جديد مركز ايزوله بهشت زهرا بازديد كرد ، اين مركز بعنوان بزرگترين و مجهز ترين مركز ايزوله تطهير متوفي در جهان اسلام در زميني به مساحت ٧٦٠٠ متر مربع  و حدود ٨٠٠٠ متر مربع بنا در دو طبقه احداث و با رعايت كليه استانداردهاي بهداشتي در مكاني با دسترسي مناسب و با هدف سرويس دهي به عنوان مكمل عروجيان فعلي و يا در شرايط بحراني و يا خدمات رساني به آرامستانهاي آينده شهر تهران طراحي و در حال احداث است .