پرش به محتوای اصلی
09/13/1400 - شنبه 13 آذر 1400

هم افزایی سازمان بهشت زهرا( سلام الله علیها) و کلانتری حرم مطهر در حفظ نظم و امنیت

1400/9/1 133 بهشت زهرا rating
image

سعید غضنفری مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و سرهنگ یعقوبی رئیس کلانتری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با هدف هم افزایی در افزایش برقراری نظم و امنیت مراجعه کنندگان به بهشت زهرا(سلام الله علیها) و زائرین گلزار شهدا گفت و گو کردند.

هم افزایی سازمان بهشت زهرا( سلام الله علیها) و کلانتری حرم مطهر در حفظ نظم و امنیت

سعید غضنفری مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و سرهنگ یعقوبی رئیس کلانتری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با هدف هم افزایی در افزایش برقراری نظم و امنیت مراجعه کنندگان به بهشت زهرا(سلام الله علیها) و زائرین گلزار مطهر شهدا گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این جلسه به کارگیری تمام ظرفیت های موجود برای حفظ امنیت و آرامش مراجعه کنندگان و زائرین گلزار شهدا در بهشت زهرا(س) تأکید شد و با توجه به وسعت 750 هکتاری سازمان بهشت زهرا(س) و حضور پر شور علاقه مندان به امام و شهدا در این مکان مقدس تدابیر انتظامی به ویژه در پنجشنبه و جمعه ها با توجه به حجم مراجعه اندیشیده شد.
در ادمه هر کدام از نمایندگان دستگاه های حاضر در جلسه؛ نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود و سهولت حضور مراجعه کنندگان و علاقه مندان به شهدا در گلزار بهشت زهرا(س) ارائه کردند.