پرش به محتوای اصلی
09/13/1400 - شنبه 13 آذر 1400

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت: جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)

1400/9/3 147 بهشت زهرا rating
image
همزمان با سومین روز از هفته بسیج جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با حضور سعید غضنفری مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام راحل و اعضای شورای بسیج سازمان در پژوهشکده و کتابخانه بهشت زهرا(سلام الله علیها) برگزار شد.

                                                                                                       به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت:
                                                                                                      جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام
                                                                                            با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)همزمان با سومین روز از هفته بسیج جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با حضور سعید غضنفری مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام راحل و اعضای شورای بسیج سازمان در پژوهشکده و کتابخانه بهشت زهرا(سلام الله علیها) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)، سعید غضنفری در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: روحیه خدمت بی منت که در کارکنان خدوم بهشت زهرا(سلام الله علیها) دیده می شود باعث رشد و عزت این عزیزان شده است و این امر همان تجلی فرهنگ یک بسیجی است که شهردار محترم تهران خود پرچمدار این روحیه است.
گفتنی است در ابتدای جلسه فرمانده پایگاه بسیج شهدای گمنام با خیر مقدم به مهمانان و اعضای شورا اهم فعالیت های پایگاه بسیج شهدای گمنام از جمله برگزاری مراسم های مذهبی و جلسات قرآنی و سایر اقدامات را برای اعضا و مهمانان توضیح داد.