پرش به محتوای اصلی
11/06/1400 - چهارشنبه 6 بهمن 1400

بازدید نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از بهشت حضرت زهرا(س) به ازای هر شهید یک امامزاده در بهشت زهرا داریم

1400/10/15 131 بهشت زهرا rating
image

اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از بخش های مختلف سازمان بهشت حضرت زهرا(س) بازدید کردند.

بازدید نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از بهشت حضرت زهرا(س)
به ازای هر شهید یک امامزاده در بهشت زهرا داریم

اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از بخش های مختلف سازمان بهشت حضرت زهرا(س) بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س)، علیرضا نادعلی سخنگو و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در این بازدید با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: ایام شهادت حضرت فاطمه(س) را خدمت پرسنل سازمانی رسیدیم که به اسم ایشان نام گذاری شده و 30 هزار شهید دارد.
وی افزود: در جوار مرقد مطهر حضرت امام(ره) که سراسر برکت است، 30 هزار شهید داریم و این یعنی 30 هزار امامزاده داریم که قابلیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی کشور را دارد. هر کدام از این شهدا اثر و نشانی از بانو فاطمه زهرا(س) دارند و در بهشت حضرت زهرا(س) آرمیده اند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران پس از حضور در بخش های مختلف مجموعه عروجیان، خدمات آمبولانس، گلزار شهدا بازدید کرد و با با کارمندان این سازمان پیرامون مسائل مختلف کاری گفتگو کرد. ایشان در صحبت با پرسنل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) گفت: معتقدم این دوره مدیریت شهری یک دوره ویژه خواهد بود زیرا شهردار تهران به معنای واقعی بسیجی است یعنی میخواهد بار روی زمین مانده را بر می دارد. شهردار منتخب دنبال نمایش نیست و مدیری که انتخاب می کند هم از همین جنس است.
نادعلی در خاتمه گفت: بخشی از بارهای بر زمین مانده در سازمان بهشت حضرت زهرا(س) مربوط به پرسنل است که مدیرعامل مجموعه در مسیر رفع آن ها گام برداشته و شورای شهر نیز هرگونه حمایت و اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد.