DNNArticle - مشاهده خبر

در ایام شهادت بانو فاطمه زهرا(س) رکورد دو ساله میزان ورود خودرو به سازمان بهشت حضرت زهرا(س) شکست

1400/10/26 137 بهشت زهرا rating
image

در دو سال اخیر و از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا، در ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم، رکورد ورود خودرو به سازمان بهشت زهرا(س) شکست.

در ایام شهادت بانو فاطمه زهرا(س)
رکورد دو ساله میزان ورود خودرو به سازمان بهشت حضرت زهرا(س) شکست


در دو سال اخیر و از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا، در ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم، رکورد ورود خودرو به سازمان بهشت زهرا(س) شکست.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، علی توکلی معاون فنی و عمرانی سازمان بهشت حضرت زهرا(س)  با اشاره به همه گیری بیماری کرونا و ضرورت اجتناب از حضور در اماکن پر خطر در دو سال اخیر گفت: در این مدت با محدودیت‌های متعددی روبه‌رو بودیم و بارها و بارها از شهروندان گرامی خواسته شده بود مراجعات حداقلی به سازمان بهشت حضرت زهرا(س) داشته باشند.
وی افزود: این محدودیت‌های کرونایی موجب شد حتی سنت زیارت اهل قبور در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال با ممنوعیت همراه باشد و با همکاری مناسب شهروندان روبه رو بودیم و این عزیزان زیارت اهل قبور را به زمان دیگری موکول کردند.
معاون فنی و عمرانی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) ادامه داد: با کاهش چشمگیر ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا، و افزایش پارکینگ‌های عمومی در سازمان، رکورد دو ساله حضور در سازمان بهشت حضرت زهرا(س) در ایام شهادت بانوی دو عالم، شکست و شاهد حضور بیش از 140 هزار پلاک-خودرو در روز پنجشنبه 16 دی ماه بودیم.
توکلی گفت: در حال حاضر میانگین مراجعه شهروندان در روزهای پنجشنبه و جمعه، 70 تا 80 هزار پلاک-خودرو است.
وی در خاتمه تاکید کرد: با توجه به سویه جدید ویروس کرونا و افزایش ابتلا در روزهای اخیر، همچنان از همه شهروندان عزیز خواهشمندیم نسبت به رعایت نکات بهداشتی و مراجعات حداقلی بویژه در روزهای آخر هفته مانند سنوات گذشته با این سازمان همراهی کنند.