DNNArticle - مشاهده خبر

اولین رمضان بیست و چهارساعته بدون حاشیه در بهشت حضرت زهرا(س)

1401/2/14 96 بهشت زهرا rating
image

درب های سازمان بهشت حضرت زهرا(س) 720 ساعت به صورت شبانه روزی و بدون حاشیه به روی زائران گلزار شهدا باز بود.

 

اولین رمضان بیست و چهارساعته بدون حاشیه در بهشت حضرت زهرا(س)


درب های سازمان بهشت حضرت زهرا(س) 720 ساعت به صورت شبانه روزی و بدون حاشیه به روی زائران گلزار شهدا باز بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) به منظور رفاه زائران گلزار شهدا در ماه رمضان المبارک و امکان زیارت قبور متبرک شهدا و استمداد از آن ها در این شب های عزیز، و به پیشنهاد مدیریت سازمان، درب های بهشت حضرت زهرا(س) و گلزار شهدا به صورت بیست و چهار ساعته در این شب های عزیز به روی زائران باز بود.

بنا بر این گزارش، با همکاری، نظم و قانون مداری زائران گلزار شهدا به لطف خدا این شب های معنوی و برنامه های متعدد مذهبی، بدون حاشیه و ان شاءالله با دستاوردهای معنوی و اخلاقی تا سحرگاه ادامه داشت.

 همچنین گفتنی است روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با رد برخی شایعات مبنی بر افزایش سرقت‌ها در این شب‌های عزیز تاکید می کند: سرقت هایی در دوره های پیشین از گلزار مطهر شهدا صورت می‌گرفت توسط خانواده‌ها گزارش می‌شد اما در این دوره اکیپی را ایجاد کردیم که سرقت‌های احتمالی را احصا کرده و گزارش می‌دهد.

 البته این اکیپ ایجاد شده، تمامی نواقص، نیازمندی‌های تعمیرات و سرقت‌های ادوار گذشته را نیز شناسایی و گزارش می‌کند، زیرا در دوران گذشته بسیاری از این موارد، گزارش هم نشده بود.

در این مدت حضور تیم مدیریت جدید، تاکنون بیش از 150 حجله تعمیر و بازسازی شده است و هر گزارشی که این اکیپ ارائه دهد، رصد و جایگزین می شود. البته این شناسایی‌ها همچنان ادامه دارد.

در پایان یادآور می شود ما در گلزار شهدای سازمان با وسعت ۱۹ هکتاری رو به رو هستیم که پیش از این هم گزارش سرقت از این گلزار شریف می شده و اکنون تعداد گزارش ها با برقراری شهردار شب، افزایش دوربین های رصد و نیروهای دژبان بسیار محدود شده است.